
Co zrobić, gdy wodomierz jest uszkodzony?
Należy niezwłocznie poinformować Nas o tym, telefonicznie, bądź osobiście.
Jak zgłosić awarię wodociągową lub kanalizacyjną?
https://wpk-sierakow.pl/130-numery-alarmowe.html
Jak uzyskać warunki przyłączenia do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej?
Należy wypełnić wniosek oraz udać się do siedziby WPK przy ul. Wronieckiej 2 w Sierakowie.
Wniosek można pobrać ze strony https://wpk-sierakow.pl/dokumenty-do-pobrania.html
Jak przepisać umowę po zakupie nieruchomości?
Należy wypełnić wniosek: https://wpk-sierakow.pl/dokumenty-do-pobrania.html i wysłać go drogą mailową biuro.wodociagi@wpk-sierakow.pl bądź przyjść do siedziby spółki.
Jak odczytać stan wodomierza?
Odczytujemy tylko czarne cyfry od lewej strony, oznaczają one zużycie wody w pełnych metrach sześciennych. Pomiń cyfry czerwone, gdyż wskazują one zużycie w litrach.
Na jakie konto mam wpłacić opłatę za wodę, śmieci?
Dla każdego klienta został stworzony indywidualny numer konta, przypisany do każdego klienta, który znajduję się na fakturze.
Gdzie znajdę informację na temat awarii?
Wszystkie aktualności dotyczące awarii są zamieszczanie na naszej stronie na Facebooku.
https://www.facebook.com/profile.php?id=61563878523587&locale=pl_PL
Co zrobić, jeśli odpady nie zostały odebrane?
Proszę skontaktować się pod nr tel: tel:+48519133864 lub tel:+48612953107
Gdzie znajduje się PSZOK?
PSZOK znajduję się przy ul. Towarowa 8 w Sierakowie Sieraków (naprzeciw bazy GS), niezbędne informację dostępne są pod adresem:
https://www.sierakow.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=115&dzialy=115&artykul=1617&akcja=artykul
Jak segregować odpady?
Szczegółowy opis segregacji zamieściliśmy na naszej stronie : https://wpk-sierakow.pl/segregacja-odpadow.html, zdajemy sobie jednak sprawę, że podczas codziennych czynności mogą pojawić się wątpliwości w sprawie segregacji, dlatego prosimy kontaktować się w tej sprawie z Nami telefonicznie: tel:+48519133864 bądź tel:+48612953107
Posiadam domek letniskowy w okolicy/na terenie Sierakowa. Czy muszę co roku podpisać umowę na odpady?
Jeżeli taka umowa została już podpisana, proszę sprawdzić czy jest ona na czas nieokreślony. Jeżeli tak, nic więcej nie trzeba robić, jedynie co roku dopytać mailowo, telefonicznie bądź osobiście o stawkę.
Nową umowę można podpisać w Naszej siedzibie firmy.
Jeżeli masz jakiekolwiek inne pytania, zawsze możesz z Nami porozmawiać ;)