Logo Wielobranżowego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Woda butelkowana

Ocena 0/5

WAŻNY KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW!

W związku z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Międzychodzie dotyczącym jakości wody z wodociągu publicznego Przemyśl informujemy, że woda od dnia 28.05.2026 r. na wskazanym obszarze jest nieprzydatna do spożycia przez ludzi do odwołania.

  Przemyśl, Grobia, Góra, Śrem, ośrodki Sieraków TKKF i OSiR


Wody nie należy używać do:
picia,
przygotowywania posiłków,
mycia owoców i warzyw,
mycia naczyń,
utrzymania higieny osobistej,
celów związanych z produkcją żywności.

 

Od dnia 29.05.2026 r. od godziny 12:00 przy rondzie na ul. Orla oraz przy strażnicy w Grobii i strażnicy w Górze będzie stał beczkowóz, z którego można korzystać (woda będzie na bieżąco uzupełniania).

 

Woda butelkowana przy recepcji OSiR, na strażnicy w Grobii, przy świetlicy w Przemyślu, przy sklepie w Górze, będzie dostępna od dnia 29.05.2026 r. od godz. 13:00.

 

Osoby, które chciałyby skorzystać z łazienki i prysznica, będą miały taką możliwość od dnia dzisiejszego, tj. 29.05.2026 r. (piątek), na Hali Sportowej w Sierakowie od godziny 8:00 do godziny 22:00.

 

Przepraszamy za utrudnienia. Sytuacja jest traktowana priorytetowo, a działania naprawcze zostały podjęte niezwłocznie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności