Skorzystanie z łazienki i prysznica
Osoby, które chciałyby skorzystać z łazienki i prysznica, będą miały taką możliwość od dnia jutrzejszego, tj. 29.05.2026 r. (piątek), na Hali Sportowej w Sierakowie. Za udostępnienie obiektu serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Andrzejowi Głuchowskiemu oraz ośrodkowi OSiR.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!