Logo Wielobranżowego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Skorzystanie z łazienki i prysznica

Ocena 0/5

   Osoby, które chciałyby skorzystać z łazienki i prysznica, będą miały taką możliwość od dnia jutrzejszego, tj. 29.05.2026 r. (piątek), na Hali Sportowej w Sierakowie. Za udostępnienie obiektu serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Andrzejowi Głuchowskiemu oraz ośrodkowi OSiR.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności