Logo Wielobranżowego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Otrzymaliśmy dotację KPO

Ocena 0/5

  Dobra wiadomość dla Gminy Sieraków!   
Otrzymaliśmy nie całe 2 mln zł dotacji z Krajowego Planu Odbudowy na realizację inwestycji związanych z rozwojem gminnego systemu zaopatrzenia w wodę.   
Pozyskane środki pozwoliły m.in na:
 - budowę nowej studni głębinowej,
 - wykonanie podziemnych zbiorników retencyjnych,
 - rozbudowę sieci wodociągowej.
To ważny krok w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa dostaw wody, poprawy niezawodności systemu oraz zabezpieczenia potrzeb mieszkańców na kolejne lata.   

powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności