Otrzymaliśmy dotację KPO
Dobra wiadomość dla Gminy Sieraków!
Otrzymaliśmy nie całe 2 mln zł dotacji z Krajowego Planu Odbudowy na realizację inwestycji związanych z rozwojem gminnego systemu zaopatrzenia w wodę.
Pozyskane środki pozwoliły m.in na:
- budowę nowej studni głębinowej,
- wykonanie podziemnych zbiorników retencyjnych,
- rozbudowę sieci wodociągowej.
To ważny krok w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa dostaw wody, poprawy niezawodności systemu oraz zabezpieczenia potrzeb mieszkańców na kolejne lata.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!