Logo Wielobranżowego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Otrzymaliśmy dotację cyberbezpieczne wodociągi !!!

Ocena 0/5

   Dobra wiadomość dla Gminy Sieraków!   


Otrzymaliśmy kolejną dotację – 428 400 zł z programu „Cyberbezpieczne wodociągi” na podniesienie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego usług wodno-kanalizacyjnych oraz wzmocnienie odporności infrastruktury krytycznej.  

Pozyskane środki pozwolą m.in. na:  wzmocnienie zabezpieczeń systemów i sieci,
  lepszą ochronę danych oraz systemów sterowania,  zwiększenie odporności na cyberzagrożenia i awarie.
To ważny krok, by zapewnić mieszkańcom bezpieczne i niezawodne usługi wod-kan, również od strony cyfrowej.

O kolejnych etapach będziemy informować na bieżąco.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności