PRZERWY W DOSTAWIE WODY

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż z uwagi na rozpoczynające się prace remontowe w Stacji Uzdatniania Wody w Sierakowie w dniu 18 października 2017 r. na terenie miasta Sierakowa nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci wodociągowej.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

OGŁOSZENIE

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sierakowie uprzejmie informuje, iż posiada do wynajmu salkę narad o powierzchni 18 m2 z możliwością wynajmu na różnego rodzaju szkolenia, spotkania itp. Szczegółowych informacji udzielą pracownicy WPK, tel. 61 2093107, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

 

 

OGŁOSZENIE

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sierakowie uprzejmie informuje, iż posiada do wynajmu pomieszczenia po byłej stolarni o powierzchni 324 m2. Istnieje możliwość adaptacji pomieszczenia na dowolny cel, np. biurowy. Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 61 2953107, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


OGŁOSZENIE

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sierakowie uprzejmie informuje, iż posiada do wynajmu pomieszczenia garażowe o powierzchni ok. 40 m2 zlokalizowane przy ul. Wronieckiej 2 w Sierakowie – siedziba WPK Sp. z o.o. Garaże wyposażone są w instalację elektryczną, dostęp do bieżącej wody, usytuowane na terenie ogrodzonym, oświetlonym, całodobowo monitorowanym przy pomocy monitoringu wizyjnego oraz chronionym przez firmę ochroniarską. Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 61 2953107, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.